Ankara Seo Hizmeti,SEO Danışmanlığı, SEO Analizi

Pera Kvkk Danışmalık web sitesini tamamladık. Pera Kvkk Web Site sine profesyonel web  tasarım hizmeti verdik. Profesyonel Web Site Yapımı hizmetiyle Google Amp Web Site istediğini de çözdük aldığımız page speed hızları Mobil Web Sayfası için 99 , Masa üstü desktop için 100 tam puandır. Müşterimize Seo hizmeti kapsamında Profesyonel Web Site yaparak Google arama motorundan web sitemize ulaşan müşterilere de hızlı anlaşılır. İçeriği mobile özgü web siteleri sunmuş olduk.  Seo hizmetiyle pek çok web ajansına destek vermekteyiz. Çalışma anlayışımız Web Tasarımını yaptığımız müşterilere destek vermek ama bazende hatırını kıramadığımız dostlarımıza da destek olmaktayız. Seo ve  Web Tasarım hizmeti için sözleşmeyle çalışmaktayız. Tahaaütümüzü gerçekleştiremediğimiz her kalem için geri ödeme yapmaktayız. 2007 yılından bu yana kadar hiç geri ödeme yapmamızı gerektirecek bir duruma düşmedik. Web Tasarım işini çok seviyoruz. Severek yaptığımız bu iş bize güzel dostluklar kazandırdı. Biriken tecrübemizle artık web tasarım reklma tanıtım aşamasını bir üst seviyeye taşıdık. Web Tasarım ve Danışmanlık hizmetini bir araya getirerek yeni işe atılmış tüm firmalara hizmet alanında möüşterinin firmamıza erişebilmesi için anlamlı içerikler hazırlayarak hizmetlerinde geliştirici çözümler üretmesini de sağlamaktayız. Bu danışmanlık hizmeti ile firmalar büyümekte ek şubeler açmaktadırlar. 

Yeni iş açacaklara web tasarım ile ilgili  bir kaç tüyo verelim istedik.

Web sitesi firma için 5 aşamadan oluşur .

Birinci aşamada en uygun fiyata web tasarım yaptırmayı hedefleyen firmalar hazır CMS tabir edilen web designer ile çalışmayı tercih ederler. 

Bu ilk yanlış olur ve sonuçları iflasa bile götürür. Biz ise müşterinin ilk aşamada müşteri akışına kadar  dayanma gücününü öğrenmeyi seçeriz . 

Bu aşamada müşteri size ulaşmayınca web siteniz için  sizi google reklamlarına yönlendiren web designer sizi ikinci bir mali çıkmaza sokmaya hazırıdır.

Eger ilk aşamada firma iflas etmediyese ikinci aşamaya başlar. Nedir bu ikinci aşama hazır yazılımlara yönelir bu da bir sonuç vermez. 

üçüncü aşamada  Profesyonel Web Site Yapımı yaptığını iddia eden yazılımcılarla uğraşır. özel bir yazılım almıştır ama bu yazılımda önceden hazırlanmış bir site için editlenen bir yazılım olur genelde.

haliyle dördüncü web tasarım  aşamasında firma hala iflas etmediyse onu yöneten yöneticiler alnından öpmek lazım bence . O aklı başından olan yönetici ihtiyaçlarını web tasarım i,çin tesbit etmiş bölgeler için 

hangi hizmet ve ürün önceliğini anlamış ve   Profesyonel Web Site Yapımı için istediğini web yazılımcıya aktarmış kişidir . Hani 5 aşamaydı ya 5 nereye gitti sorusunu cevaplayalım.

dördüncü aşamada firmanın stok bilgisini okuyacak otomatik bir sistem haline gelecek müşteriye kontak kuracak yazılımlar tamamlanmış olduğundan firma şubelerini artırma yoluna gidecektir. Büyüme 4 aşamada başlar  yayılma ve şubeleşme aşamasına 5 aşamada ulaşır haliyle 4 aşamada yapılan web sitesinin buna uygun hale gelmesi gerekmektedir. Biz  buna beş aşamalı olarak bakıyoruz . Bizden alkacağınız hizmet 4 ve 5 basamaklarda anlatılan hizmettir.

Ankara Ankara SEO Uzmanı,Ankara SEO Ajansı,SEO Firması,Ankara Seo Hizmeti,SEO Danışmanlığı, SEO Analizi için size destek olamaya hazırız. Dilerseniz Web Tasarım ve Web yazılım için size destek olmaya hazırız